Akademia Brafittingu Gaia – Wrocław

15 maja 2016

Tym razem uczestniczki AKADEMIA BRAFITTINGU GAIA zaprosiliśmy do Wrocławia, gdzie w dniu 13 maja br. w hotelu Bacero zrealizowaliśmy szkolenie brafittingowe dla sklepów bieliźniarskich współpracujących z naszym partnerem handlowym – hurtownią Wega.

 

Część teoretyczną i praktyczną poprowadziła ekspertka brafittingu – Katarzyna Sałata z firmy Dobra Kreacja. Omówione zostały podstawowe konstrukcje bazowe oraz sezonowe z naszej kolekcji. Przy czym skoncentrowaliśmy się również na linii maxi, gdzie w grupie biustonoszy miękkich zaproponowaliśmy model Chantal maxi oraz w kolekcji sezonowej Nancy maxi. W biustonoszach półusztywnianych premierę miała konstrukcja SSMX3 z niższym mostkiem – model Drew (wiosna/lato 2016). Omówiliśmy także bardzo dobrze przyjętą przez klientki konstrukcję SSMX4 (Ida, Christie, Lauren, Alison) z efektem mocnego uniesienia od podstawy i zbierania z boków, która od kilku sezonów występuje w naszych kolekcjach.

 

Ćwiczenia praktyczne odbywały się na zaawansowanym poziomie. W nowej formule przedstawiliśmy dodatkowe aspekty zasad brafittingu jak omówienie anatomiczne sylwetek pod kątek szerokości żeber i osadzenia wysokości piersi, ułożenia biustu na klatce piersiowej. Jest to bardzo pomocne przy dopasowywaniu produktów do konkretnych sylwetek.

 

W czasie spotkania została zaprezentowana również kolekcja na sezon jesień/zima 2016, w której wejdą nowe konstrukcje w zakresie biustonoszy miękkich m.in. S9 i S10, a także w grupie biustonoszy półusztywnianych konstrukcja SS11.

 

Wzrastająca z roku na rok liczba uczestniczek naszych szkoleń brafittingowych pokazuje wzmożone zainteresowanie ofertą produktową oraz podnoszeniem umiejętności prawidłowego dopasowania bielizny.

 

Foto: Gaia i DobraKreacja.pl